Rakowiska ul. Wspólna 39

  kontakt: 83-343-33-03

O nas:

Gorąco zapraszamy do Agroturystyki Mustang połączonej z Klubem Jeździeckim.  Nasza firma znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Białej Podlaskiej, a jednocześnie gwarantuje ucieczkę od miejskiego zgiełku.

 

Na początek mała dawka historii. Firma powstała w 1995 roku i początkowo nosiła nazwę „Sutgaz”. Jej działalność oparta była na dostarczaniu gazu oraz wszelkich przeglądach kuchenek gazowych. W roku 2002 została zmieniona nazwa firmy z „Sutgaz” na „Mustang”. Od tego roku dodatkowo zaczęto tworzyć Klub Jeździecki oraz powoli rozwijać zaplecze agroturystyczne.

 

W 2007 roku zaczęły pojawiać się domki oraz sale z możliwością wynajęcia. Wkrótce dobudowano dużą kuchnię spełniającą wszystkie wymogi Europejskie. Systematycznie przeprowadzane są unowocześnienia naszego ośrodka, by spełnić Państwa najwyższe oczekiwania.

 

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy również m.in. boisko trawiaste do siatkówki, piłki nożnej, kosz do koszykówki,  dużą trampolinę, kometki czy stół do ping-ponga.  Jest też specjalnie wydzielone miejsce

na ognisko, grilla, Istnieje również możliwość wędkowania na naszym stawie.

 

Dodatkową atrakcją jest woliera z egzotycznymi kurami, gołębiami, królikami, kaczkami i pawiami.

 

 

 

 

> tel: 83 343 33 03

> email: info@mustangbp.pl

> zobacz dojazd do nas

Copyright © by Mustang Sp z.o.o 2013 All rigths reserved.

21 500 Biała Podlaska

Rakowiska ul. Wspólna 39

Projekt i realizacja:

www.forevermedia.pl